Leto sa už blížilo ku koncu a nám bolo smutno za spoločnými chvíľami. Tak sme si povedali, že za týmto letom urobíme definitívnu bodku predtým, ako nastúpime do školy. No a kde by sme sa mohli lepšie rozlúčiť, ako na farskom dvore?  

A tak sme sa predposledný prázdninový deň (30.8.) všetci spolu zišli na pobožnosti v našom farskom kostole. Po pobožnosti animátori nachystali pre deti poobedie plné hier, zábavy a tancov, dokonca prebehla aj prvá skúška novovzniknutého mládežnícko-detského zboru Smerovky.  

Večer za nami došli rodičia a spoločne sme si opiekli špekáčiky, klobásky a iné pochutiny. Rodičia sa k nám pridali na zopár tancov a zábava pokračovala až do zotmenia. Aj keď to bola bodka za prázdninami a spoločne stráveným letom, veríme, že mnoho zážitkov nás čaká aj počas školského roka. 

Aďka a Timka, animátorky 

Rímskokatolícka farnosť Obetovania Panny Márie
Sv. omše naživo
Pripomienky