V nedeľu 18.4.2010 sa konala na fare v Kobylách biblická súťaž rodín. Zúčastnilo sa na nej osem družstiev.

 

Päť trojčlenných súťažných skupín bolo z Kľušova a tri z Kobýl. Tentokrát súťažiace rodiny, pod prísnym dohľadom duchovného otca Stanislava Takáča, prezentovali svoje vedomosti zo starého zákona Kniha Tobiáš a Judita a nový zákon, Jakubov list. Hoci boli Kľušovčania v prevahe, prvé dve miesta obsadili družstvá z Kobýl. Víťaz, rodina Fedorových si odniesla hodnotnú odmenu, poukaz na farskú púť, Ars, Paríž, Tours……, ktorej cena je 329Eur. No ani ostatní súťažiaci neodišli naprázdno a dostali pekné upomienkové darčeky.

  • 1. miesto rodina Fedorová
  • 2. miesto mix kobylských žien
  • 3. miesto rodina Šverhová
Rímskokatolícka farnosť Obetovania Panny Márie
Sv. omše naživo
Pripomienky