Prázdniny ubehli ako voda a prišiel čas sa s nimi rozlúčiť. Rozhodli sme sa, že spolu s deťmi urobíme za nimi na fare jednu veľkú bodku. Vo štvrtok 26. augusta 2021 sme sa spoločne stretli v kostole spolu s duchovným otcom na Korunke Božieho milosrdenstva, čím sme odštartovali celú akciu.

Neskôr sme sa presunuli na farský dvor, kde boli nachystané aktivity. Aj keď počasie nám veľmi neprialo, užili sme si popoludnie plné zábavy, smiechu a hier. Neskôr sa k nám pridali aj rodičia a pokračovali sme v opekačke z vlastných pochutín. Keďže sa nám na konci už rozpršalo, rozlúčili sme sa modlitbou Anjel Pána. Veríme, že nás čaká školský rok bohatý na spoločne strávený čas a už teraz sa tešíme na ďalšie letné prázdniny.

animátori

Rímskokatolícka farnosť Obetovania Panny Márie
Sv. omše naživo
Pripomienky